Wyróżnieni abiturienci - baza nazwisk
Poniżej zamieszczamy grupę naszych klientów nominowanych w naszej stałej loterii „Sprezentuj Sobie Wyjazdowe Szkolenie Team Building” – tych szczęśliwie wylosowanych zapisujemy na nasze
Spotkania Team Building prowadzone w Izabelinie.
Na bonusowy wyjazd integracyjny zapraszamy tych kursantów z wymienionych obok szkoleń:
Jaromił Golik, Dietetyk, Jabłonna, trening z prowadzenia spotkań
Bogusław Bednarek, Ratownik górski, Zawidz, szkolenie z technik zapamiętywania i mnemotechniki
Mira Busek, Wicedyrektor do spraw Reklamy, Duszniki, wykład z marketingowej koncepcji przedsiębiorstwa
Iga Łukaszewska, Inżynier budownictwa – budownictwo ogólne, Łączna, trening z budowania poczucia własnej wartości
Doroteucz Łęcik, Kapitan statku morskiego , Banie, warsztat zamknięty z komunikacji niewerbalnej
Poniżsi klienci wygrali nagrodę specjalną: Hotel 3* w Pradze:
Weroniak Szwedowska, Młodszy Sprzedawca , Bochnia, warsztat zamknięty z prospektingu cenowego
Dalia Knapik, Funkcjonariusz inspekcji celnej, Dłutów, warsztat zamknięty z podstaw współpracy z pracownikami z Wloch
Albert Gontarz, Chemik – technologia chemiczna, Dzierzgoń, program e-learning z kierowania osobami 50+
Specjalny sobotni program „Nauka Masażu dla dwojga” wygrali:
Remigiusz Łakota, Monter wiertni, Brzeźnio, panel moderowany z prowadzenia prezentacji
Aleksa Bednarek, Asystent Do Spraw do spraw Kadr, Wisznia Mała, program e-learning z optymalizowania procesów
Magdalena Gabor, Dyżurny ruchu i stacji metra, Smętowo Graniczne, moduł coachingowy z prowadzenia prezentacji
Maksymilian Przeździecki, Doradca rolniczy , Samborzec, warsztat zamknięty z sztuki zarządzania emocjami
Wśród następujących pracowników biorących udział w naszych treningach rozlosowaliśmy drobny prezent: ładowarka Powerbank i bezprzewodowe słuchawki z MP3
Stela Magierowska, Starszy Sprzedaca , Skarżysko Kościelne, trening z standardu obsługi klienta
Wanda Tasior, Funkcjonariusz inspekcji celnej, Siemyśl, moduł coachingowy z budowania relacji interpersonalnych
Tutaj publikujemy zestawienie nazwisk nominowanych w prowadzonej przez nasz zespół doradców nieustającej grze „Bezpłatne Wyjazdowe Szkolenie Team Building” – tych nominantów gorąco zapraszamy na najbliższe Szkolenia Team Building organizowane w Jabłonnej.
Na organizowany już niedługo wyjazd integracyjny zapraszamy poniższych absolwentów z wymienionych obok programów:
Tomasz Gendek, Introligator poligraficzny, Batorz, warsztat otwarty z obsługi Excela
Donald Słaby, Ratownik górski, Wyrzysk, program e-learning z zaawansowanego wykorzystania Worda
Nikola Witczyk, Doświadczony Asystent Do Spraw Inwestycji, Ożarów, kurs dofinansowany z prowadzenia trudnych rozmów
Natalia Sikora, Inspektor ochrony przeciwpożarowej, Skórcz, szkolenie z świadomego samomotywowania
Rajmund Koloch, Zaopatrzeniowiec, Zakrzówek, moduł coachingowy z podejmowania decyzji
Poniżsi kursanci wygrali nagrodę główną: Wypoczynek w AquaCity Poprad:
Daria Ziemińska, Młodszy Sprzedawca ds. Dilerów i Salonów, Siekierczyn, trening z merchendisingu
Emilia Śpiewakowska, Referendarz sądowy, Władysławów, wykład z podstaw współpracy z pracownikami z Skandynawii
Cecylian Kamiński, Rzecznik patentowy, Rudziniec, szkolenie z pracy w zespole
Specjalny niedzielny event „Painball laserowy” zdobywają:
Justyn Kruk, Archiwista , Frampol, program e-learning z savoir vuvre w pracy
Marcelina Marciniak, Dyrektor Departamentu ds. Komunikacji, Sztum, kurs z zarządzania małym zespołem
Adelajda Grabarz, Bieliźniarz – kołdrzarz, Giby, moduł coachingowy z prowadzenia instruktażu stanowiskowego
Flawiusz Walczak, Bieliźniarz, Sosnówka, szkolenie z obsługi klienta wewnętrznego
Wśród nizej wymienionych klientów rozlosowaliśmy drobny prezent: aparat fotograficzny i Ekspres do kawy
Marzena Klimczak, Starszy Handlowiec , Krzanowice, moduł coachingowy z efektywności handlowca
Inga Bohosiewicz, Lekarz weterynarii, Szubin, szkolenie z pracy w zespołach zróżnicowanych24.09.2016. 00:02